אתר AUREN צילום של אופיר אנג'ל

אופיר אנג'ל

 

יו"ר / נשיא לשכת המסחר אירלנד-ישראל

אופיר אנג'ל מכהן כיום בתפקיד היושב ראש, המנהל את פירמת הייעוץ הבינלאומית AUREN בישראל. הפירמה מדורגת בין 20 הפירמות המובילות בעולם (IFAC Forum of Firm). כמו כן, מכהן אופיר כיו"ר הבינלאומי של רשת המומחים הבינלאומית ANTEA, בעלת פריסה עולמית ביותר מ-70 מדינות ועם למעלה מ-300 סניפים במגוון יעדים בעולם.

במקצועו אופיר הינו רואה-חשבון משנת 1999. מומחה במיסוי בינלאומי ומיסוי ישראלי ובקיא בחוקי המיסוי הבינלאומיים והמקומיים כאחד. אופיר בעל ניסיון רב גם במתן שירותי ייעוץ מקצועיים בנושאי ייעוץ מס, חשבונאות וביקורת ופיתוח עסקי.

עד שנת 2018 בטרם התמזגה הפירמה בישראל עם הרשת הבינלאומית AUREN, עמד אופיר בראש קבוצת החברות "אנג'ל את אנג'ל גרופ בע"מ", אותה ייסד, ניהל את פעילותה העסקית והיה אחראי לפיתוחה העסקי של הקבוצה בארץ ובעולם. כמו כן, כיהן כשותף מנהל במשרד "אנג'ל את אנג'ל ושות': רואי-חשבון", המספק שירותי מיסוי בישראל ומיסוי בינלאומי, שירותי ראיית-חשבון וביקורת, שירותי חשבונאות, ייעוץ וליווי עסקי וניהולי לחברות בינלאומיות, חברות מסחריות ותעשייתיות, עסקים בבעלות משפחתית ועצמאים, גופים ציבוריים וממשלתיים ומלכ"רים.